13.KOLO :: HALOVÝ TURNAJ - TIŠNOV:: PŘÁTELÁK-BLANSKO:: PŘÁTELÁK-ZASTÁVKA
15.KOLO:: 16.KOLO:: 17.KOLO:: 18.KOLO:: 19.KOLO:: 20.KOLO:: 21.KOLO:: 22.KOLO:: 23.KOLO:: 24.KOLO:: 25.KOLO:: 26.KOLO:: 14.KOLO

Středa 1.červen 2005 18:00 hod.
AFK TIŠNOV - FC VEVERSKÁ BÍTÝŠKA 7 : 0 ( 4 : 0 )
branky: 7. Panovský 1:0 - 18.Chlup 2:0 - 20.Panovský 3:0 - 45.Gerža(p.k.) 4:0 - 68.Barták 5:0 - 72.Barták 6:0 - 76.Seyfert 7:0

střídali : 64.Sítař za Chlupa , 76.Pololáník za Neudeckera

Předehrávané utkání mělo od začátku jasný průběh. Hned v 7.minutě jsme kopali roh, Chlup našel Panovského a ten otevřel skóre - 1 : 0. Ve 13.minutě se ocitl v šanci Seyfert , střelou trefil tyč od níž se míč odrazil před prázdnou branku k Chlupovi, ale ten trefil dorážkou pouze břevno. V 18.minutě to však již bylo 2 : 0 , když po kiksu hostující obrany se dostal k míči Chlup a tentokrát se nemýlil. Ve 20.minutě našel přesným pasem Gerža Bartáka , ten vrátil míč před bránu a Panovský zvýšil na 3 : 0. Po této brance jsme trochu polevili a soupeř tak držel přijatelné skóre. Až v samém závěru poločasu jsme opět zazlobili. Nejprve ve 43.minutě byl sám před brankářem Matůš , ale jeho střela trefila brankáře. Ve 45.minutě byl faulován ve vápně Barták a kopali jsme penaltu. Tu Gerža bezpečně proměnil a stanovil poločasové skóre na 4 : 0. Ve druhé půli jsme nasadili vlažné tempo , ale i tak jsme měli šance. Tu největší v 52.minutě Chlup , který postupoval sám na brankáře , ale trestuhodně ji zahodil. V 68.minutě jsme se však dočkali další branky. Velička dlouhou přihrávkou našel Seyferta , ten přihrál zpátky Bartákovi , který se uvolnil přes obránce a přesnou střelou zvýšil na 5 : 0. V 71.minutě se opřel ze 17 metrů do míče střídající Sítař , ale jeho střela skončila na břevně. V 72.minutě přesným centrem našel Seyfert Bartáka a ten pohotově zvýšil na 6 : 0. Skóre utkání uzavřel v 76.minutě Seyfert, který se trefil přesně z 18 metrů. V závěru jsme kopali ještě několik rohů, ale bez užitku. Hráči podali v utkání dobrý výkon a soupeře jasně přehráli. Při lepší produktivitě mohlo být skóre dvojciferné.

Sobota 18.červen 2005 17:00 hod.
AFK TIŠNOV - FC TATRAN BRNO KOHOUTOVICE "A" 3 : 2 ( 1 : 1 )

střídali : Sítař za Matůše , Srba za Veličky

Do utkání jsme nastoupili s cílem zvítězit a udržet tak teoretickou naději na prvenství ve skupině. Začátek nám vyšel perfektně, když v 5´ Seyfert uvolnil Koloce a ten se nemýlil - 0 : 1. Tato branka nás však ukolébala. Domácí, kteří bojují o záchranu, nesložili zbraně a začali nás přehrávat. Naši hráči neběhali, kazili lehké přihrávky a nedůsledným obsazováním dávali soupeři mnoho volného prostoru pro jeho hru. To se nám nevyplatilo ve 21´, kdy po chybě v naší rozehrávce soupeř poslal míč kolmo vpřed, Matůš rychlostně nestačil domácímu útočníkovi, který se ho lehce zbavil a sám před Hlavoňkem nezaváhal - 1 : 1. Zbytek poločasu se odehrál ve stejném duchu. Utápěli jsme se v nepřesnostech, ale soupeř toho naštěstí již nevyužil. Naopak ve 45´ se ve vyložené šanci ocitl Koloc, ale sám na penaltě zbrkle vystřelil a netrefil ani branku. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním obraz hry změnit. Opět nám vyšel jeho úvod, když již ve 47´minutě se míč opět dostal před domácí brankou ke Kolocovi, který se technickou střelou trefil přesně k tyči a bylo 1 : 2. Domácí se sice dál snažili, ale naši hráči zlepšenou hrou nedovolili žádné komplikace. Hra se tak odehrávala převážně ve středu pole bez větších šancí. Až v 82´ Seyfert nádhernou přihrávkou mezi obránce našel Bartáka a ten v samostatném úniku nezaváhal - 1 : 3. Toto odpor domácích definitivně otupilo. My jsme však měli ještě jednu šanci, když se v 90´ individuálně uvolnil střídající Srba, ale sám před brankářem trefil pouze jeho ruce. Utkání tak skončilo naším zaslouženým vítězstvím, a to zejména za výkon ve druhém poločase. V jiných zápasech by však polovičatý výkon stačit nemusel.

Neděle 5.červen 2005 14:15 hod.
AFK TIŠNOV - FK FC ŽABOVŘESKY 2 : 1 ( 1 : 0 )
branky: 9.Chlup 1:0 - 66.Gerža(p.k.) 2:0
sestava :

Hlavoněk
Gerža

střídali : Miovský za Chlupa , Sítař za Seyferta
připraveni na lavičče: Pololáník , Srba

V utkání druhého s třetím se hrál kvalitní fotbal s velkým nasazením. Obě družstva bojovala a snažila se dosáhnout branky. Nám se to podařilo v 9´, když hostující brankář minul míč a Chlup do prázdné branky otevřel skóre - 1 : 0. Ve zbytku první půle se již nic podstatného nestalo. Hosté sice měli optickou převahu, ale naše obrana pracovala spolehlivě. Druhá půle probíhala ve stejném duchu. Hosté měli ve středu pole převahu, ale do žádné větší šance jsme je nepustili. Naopak v 66´jsme zaútočili my, obránce hostů si míč srazil rukou ve vápně a kopali jsme penaltu. Tu Gerža bezpečně proměnil a vedli jsme 2 : 0. V 70´se dopustil zbytečného faulu ve vápně Marek a penaltu hosté proměnili - 2 : 1. Ve zbytku utkání jsme bránili výsledek a podnikali rušové útoky. Zodpovědnou obrannou hrou jsme vedení udrželi. Za výkon a přístup k utkání musíme hráče pochválit.

Neděle 29.květen 2005 14:15 hod.
MKZ Rájec-Jestřebí - AFK TIŠNOV 1 : 7 ( 0 : 5 )
branky: 5.Panovský 0:1 - 13.Barták 0:2 - 21.Chlup 0:3 - 31.Chlup 0:4 - 43. Chlup 0:5 - 77.Hlavoněk(p.k.) 1:6 - 82. Seyfert 1:7
sestava :

Hlavoněk
Gerža
Neudecker - Seyfert - Čermák - Dvořák

střídali : 46.Doležel za Chlupa , 57.Velička za Dvořáka , Pololáník za Bartáka , Vápeník za Neudeckera
připraveni na lavičče: Sítař

Utkání v Rájci se hrálo za nekřesťanského počasí, které bylo na koupání a ne na fotbal. Naši hráči měli od začátku utkání pod kontrolou a hráli s velkou chutí. Hned v 5´ se po pěkné kombinační akci dostal ke střelbě Panovský a jeho pokus tečoval obránce do branky - 0:1. Ve 13´ přesně odcentroval Panovský a jeho centr zužitkoval Barták na 0:2. 21´ přinesla naši další pěknou akci. Barták přesným centrem našel Chlupa a ten s přehledem zvýšil na 0:3. Ve 31´ Neudecker uvolnil Chlupa a ten potvrdil svou střeleckou formu a zvýšil na 0:4. Ve 34´ jsme kopali penaltu za faul ve vápně. K exekuci se postavil Seyfert a zvolil zvláštní řešení. Zahrál "nacvičený signál", tedy nevolil přímou střelu, ale nahrál míč Bartákovi, avšak akce se nepovedla. Střela Bartáka šla vedle. Ani tato situace nás nezastavila a ve 43´ završil svůj hattrick Chlup a určil poločasové skóre na 0:5. Druhá půle se hrála již jen z povinnosti. V 70´ jsme chybovali v obraně a domácí snížili na 1:5. Po několikanásobném střídání jsme nadále kontrolovali průběh utkání a v závěru jsme opět soupeře přehráli. V 77´ jsme kopali další penaltu a tentokrát Hlavoněk nic nevymýšlel a přesnou střelou zvýšil na 1:6. V 82´ si Seyfert udělal z domácích kuželky a prošel až do branky - 1:7. Hráči v náročných podmínkách utkání zvládli a ukázali, že hrát umějí.

připraveni na lavičče: Doležel , Pololáník, Srba, Velička

Utkání prvního s druhým mělo vyrovnaný průběh. Obě družstva vycházela ze zabezpečené obrany a tak šancí mnoho nebylo. Největší měli ve 37´ hosté, ale míč směřující do naší prázdné branky vyhlavičkoval Gerža. Dalším důležitým momentem byla 60´, kdy neudržel nervy na uzdě Koloc a za oplácení byl vyloučen. Od té doby jsme se soustředili na udržení remízy. To se nám bojovností podařilo. Hráče je za výkon a přístup k utkání třeba pochválit i když na vítězství nedosáhli.

Neděle 15.květen 2005 14:15 hod.
SOKOL VELKÉ OPATOVICE - AFK TIŠNOV 5 : 0 ( 3 : 0 )
sestava :

Hlavoněk
Chlup
Neudecker - Seyfert - Gerža - Dvořák

střídali : Čermák za Chlupa , Velička za Matůše , Pololáník za Koloce

K utkání jsme nastoupili s vědomím, že nás soupeř v domácím utkání velmi potrápil. Cílem bylo mu toto oplatit. Opak však byl pravdou. Sice jsme měli míč častěji v držení, hrálo se převážně na polovině domácích , ale soupeř nám dal lekci s produktivity. Ve 13.minutě chyboval Chlup , který jako poslední neodhadl situaci , nabídl soupeři samostatný nájezd a ten ho využil - 1 : 0. Hned ve 14.minutě se situace zopakovala a bylo to 2 : 0. V dalších minutách jsme sice soupeře zatlačili , ale bez efektu. Vrcholem našeho trápení byla 36.minuta , kdy nařízenou penaltu proti domácím poslal Panovský vysoko nad. Ve 43.minutě po ztrátě míče ve středu hrací plochy si udělal domácí hráč s našich obránců kuželky , prošel slalomem až před brankáře a zvýšil na 3 : 0. Druhý poločas byl ve stejném stylu. My jsme hráli , soupeř dával branky. V 53.minutě to bylo 4 : 0 a v 90.minutě z penalty uzavřeli domácí na 5 : 0. Naši hráči v tomto utkání totálně zklamali v koncovce a v obranné činnosti. Je třeba rychle na utkání zapomenout a v dalších zápasech dojem napravit.

připraveni na lavičče: Podal

V tomto utkání jsme byli jednoznačným favoritem. Tuto úlohu jsme však nesplnili. Proti s nadšením bojujícímu soupeři jsme se po celý zápas nedokázali prosadit. Naše hra byla bez nápadu a patřičné bojovnosti. Někteří hráči na hřišti působili dojmem jako by se vše mělo uhrát samo. Sice jsme hráli převážně na polovině soupeře , ale bez efektu. Utápěli jsme se v nepřesných přihrávkách a nepřesnostech v kombinaci. Když už jsme si nějakou šanci vytvořili, tak jsme ji lehkovážně zahodili. Šance Koloce ve 45. a 47.minutě patřily do kategorie stoprocentních a bylo větším uměním je zahodit , než využít. Totéž se dá říct o šanci Gerži v 62.minutě , když úplně sám před brankářem netrefil ani branku. A tak soupeř díky naší nemohoucnosti udržel čisté konto a uhrál překvapivou remízu , s kterou byl velmi spokojen. Naše družstvo nepodalo očekávaný výkon. Nezbývá než doufat , že výkon v tomto utkání byl výjimkou a v dalších zápasech se zlepšíme. Bez zlepšení a větší snahy nemáme šanci na úspěch.

Sobota 30.duben 2005 14:15 hod.
FK BLANSKO "B" - AFK TIŠNOV 0 : 7 ( 0 : 4 )
branky: 33.Barták 1:0 - 37.Seyfert 2:0 -39.Koloc 3:0 - 45.Koloc 4:0 - 48.Neudecker 5:0 - 58.Seyfert 6:0 - 72.Čermák 7:0
sestava :

Hlavoněk
Chlup

střídali : 54.Čermák za Dvořáka , 63.Doležel za Bartáka

K utkání s nevyzpytatelným družstvem Blanska , se kterým jsme v domácím prostředí utrpěli prohru, jsme nastoupili s cílem porážku oplatit. Hned od úvodních minut jsme byli jasně lepším týmem, ale houževnatý soupeř statečně vzdoroval a i za cenu jenom odkopávání držel až do 33.minuty čisté konto. V této minutě však Koloc přesným centrem našel hlavu Bartáka a ten se trefil s přispěním břevna přesně – 0 : 1. Tento moment nastartoval naši kanonádu. Ve 37.minutě se po pěkné akci Dvořák – Koloc ocitl sám před brankou Seyfert a nezaváhal – 0 : 2. Hned ve 39.minutě využil hrubky v domácí oraně Koloc a přesnou střelou zvýšil na 0 : 3. Ve 45.minutě se opět prosadil Koloc , který využil přesnou přihrávku Bartáka a sám před brankářem zachoval chladnou hlavu a s přehledem skóroval – 0 : 4. Poločas tak skončil naším jednoznačným vítězstvím. Soupeř po první obdržené brance odpadl a bylo jen otázkou, kolik branek ve druhé půli dáme. Hned ve 48.minutě hlavou ohrozil branku domácích Koloc, jeho pokus brankář pouze vyrazil a Neudecker pohotově vrátil míč do sítě – 0 : 5. V 58.minutě nahrál Panovský Seyfertovi , ten si z domácích obránců udělal kuželky pro slalom a svůj průnik zakončil přesnou střelou – 0 : 6. Poslední naše gólová akce přišla v 72.minutě , kdy Chlup našel náhrou Doležela , ten střelou trefil tyč a odražený míč pohotově vrátil do sítě Čermák. Ve zbytku zápasu jsme ještě kopali několik rohů, ale bez efektu. Podařilo se nám tak oplatit soupeři domácí porážku i s úroky. Potěšitelné na utkání je , že naši hráči předvedli kvalitní výkon a ukázali , že výkon v minulém kole nebyl náhodný.

Neděle 24.duben 2005 14:15 hod.
AFK TIŠNOV - SK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 3 : 1 ( 2 : 0 )
branky: 10.Koloc 1:0 - 11.Seyfert 2:0 - 67.Seyfert 3:1
sestava :

Hlavoněk
Chlup
Neudecker - Seyfert - Gerža - Podal

střídali : 67.Dvořák za Podala , 86.Doležel za Geržu , 90.Velička za Koloce

V prestižním utkání prvního s druhým mužstvem tabulky se očekával kvalitní zápas. Předpoklady se potvrdili a obě družstva hrála velmi dobrý fotbal. Do utkání jsme vstoupili aktivněji , což se projevilo hned v 10.minutě , kdy Koloc přesnou střelou z hranice vápna otevřel skóre - 1 : 0. Hned po rozehrání vybojoval důsledným napadáním míč Seyfert , vyměnil si ho s Kolocem a zvýšil na 2 : 0. Tím naše aktivita trochu opadla , ale stále jsme měli utkání pod kontrolou. Ve 27.minutě se ocitl ve vyložené šanci Podal , ale míč před prázdnou brankou nedokázal trefit přesně. Hosté zlobili ze standardních situací , ale obrana skvěle dirigovaná Chlupem všechny jejich akce stačila zablokovat. Poločas tak skončil 2 : 0 , což dávalo dobré předpoklady do dalšího průběhu. V druhé půli se soupeř snažil o zvrácení výsledku. Byl v poli aktivnější, ale naše obrana pracovala spolehlivě. Smůlu jsme si však vybrali v 59.minutě, kdy hosté zahrávali rohový kop , brankář Hlavoněk míč vyrazil ve skrumáži do Gerži a od jeho hlavy se balon odrazil do naší sítě - 2 : 1. Tento smolný okamžik nás však nezdeptal a dál jsme hráli svoji hru. V 67.minutě jsme dostali výhodu přímého kopu z poloviny hřiště, Chlup překvapivě rychle rozehrál na volného Seyferta a ten s přispěním hostujícího obránce zvýšil na 3 : 1. Ve zbytku utkání se soupeř sice snažil o změnu skóre, ale naše velmi dobře fungující obrana všechny jeho snahy zmařila. Utkání tak skončilo naším zaslouženým vítězstvím. Naši hráči ukázali, že mohou porazit každého soupeře. Zodpovědným přístupem a příkladnou bojovností soupeře přehráli. Pokud dokáží tento výkon zopakovat v dalších utkáních , bude vysněný cíl vítězství v soutěži reálný. Za výkon v tomto utkání a přístup k němu je nutno hráče pochválit.

připraveni na lavičče: Pololáník

Do utkání s posledním družstvem tabulky jsme nastoupili v oslabené sestavě, když na klíčovém postu brankaře nahradil zraněného Hlavoňka hráč z pole Matůš, čímž se zase oslabila sestava v poli. Tomu se musela přizpůsobit sestava. Utkání jsme zahájili slibně, ale v 9´ po zbytečném faulu kopali domácí standardní situaci a dokázali ji využít. Centrovaný míč sice Matůš vyboxoval, ale nepokrytý domácí hráč ho vrátil do sítě - 1:0. Branka nás nedeprimovala a dál jsme měli jednoznačnou převahu. Ve 25´ se opřel do míče ze 30 metrů Panovský a překvapil všechny včetně domácího brankaře - 1:1. Ve 35´ podnikli domácí ojedinělý protiútok, který jsme odvrátili na roh. Z něho nás soupeř opět zaskočil, ale na štěstí Marek na brankové čáře zachránil. V prvním poločase se potom již nic nestalo. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a soupeře jsme jasně přehrávali. V 58´ jsme zahrávali přímý kop a Chlup se trefil přesně - 1:2. V dalším průběhu jsme měli spoustu šancí, ale i ty nejvyloženější jsme dokázali zahodit. A tak jsme se do konce třásli o výsledek. V příštích utkáních se v zakončení musíme zlepšit. Neproměňování šancí by se nám i při dobrém výkonu nemuselo vyplatit.

Neděle 10.duben 2005 13:45 hod.
AFK TIŠNOV - FC OLEŠNICE 4 : 0 ( 2 : 0 )
branky : 8.Barták 1:0 - 40.Koloc 2:0 - 62.Dvořák 3:0 - 71.Koloc 4:0
sestava :

Hlavoněk
Chlup
Barták - Podal - Gerža - Velička
Koloc - Vápeník

střídali : 46.Dvořák za Veličku , 46.Pololáník za Vápeníka , 73.Doležel za Podala , 80.Neudecker za Chlupa

Domácí rozhodli o vývoji utkání brzkou vstřelenou brankou. V 8.minutě přihrál Koloc před branku a Barták míč dopravil do sítě 1:0. V 22.min si to oba předchozí aktéři vyměnili. Barták se uvolnil ve vápně a Koloc po jeho zpětné přihrávce vystřelil, ale brankář jeho střelu směřující do středu branky vyrazil. 5 min před přestávkou zvýšil po nepovedené střele Gerži na 2:0 nekompromisní střelou dnes velmi aktivní Koloc.Na konec akce se můžete podívat::zde:: Ve druhém poločase byla hra z obou stran aktivnější a viděli jsme i více šancí na obou stranách. Nejdříve zahrozili hosté, ale jejich hráč nedotáhl svůj "blafák" do úspěšného konce. V 62.min udeřili opět domácí. Koloc se prodral přes 2 soupeřovi obránce do šestnáctky a a nepokrytý Dvořák zvýšil na 3:0. V 71.min korunoval Koloc svůj výkon druhou brankou a stanovil tak výsledek utkání na konečných 4:0. Následné šance domácích i hostů zůstaly nevyužity a tak se výsledek nezměnil.

Sobota 2.dubna 2005 13:45 hod.
FC Medlánky Brno - AFK TIŠNOV 1 : 1 ( 0 : 1 )

připraveni na lavičče: Vápeník a Pololáník

Zápas probíhal bez vážnějších šancí. Tu první měli však domácí. Zhruba z 10 metrů domácí hráč pěkně vystřelil, ovšem Hlavoněk jeho šanci zlikvidoval. Hosté se prosadili po předchozích nenápadných šancích v 36.min. Po rohu Bartáka prostřelil domácího brankáře střelou z voleje Velička. Tento stav vydržel až do poločasu. Asi 5 minut po přestávce se prosadily i Medlánky, když na tečovanou střelu nestačil náš brankář reagovat. Hosté se potom tlačili stále více dopředu, jenže si nedokázali vytvořit žádnou brankovou příležitost. Důležitý moment utkání přisel cca 10 min před koncem základní hrací doby. Paní rozhodčí nasazená na toto utkání posoudila Bartákův důraz v souboji s brankářem jako faul a udělila mu žlutou kartu a jelikož to byla druhá, tak následovala červená a opora hostů musela z hřiště odejít. V té době měli tišnovští stálý tlak a toto rozhodnutí ho zastavilo. Zápas tak skončil remízou 1:1. Pro hosty je určite výsledek ztrátou, protože Medlánky se před zápasem nacházeli na předposledním místě se ziskem pouhých 6 bodů.
:: FOTKY A VIDEO JEDINÉHO GÓLU ZE ZÁPASU ::

PŘÁTELÁK-ZASTÁVKA
Utkání se hrálo na škvárovém hřišti v Zastávce

Neděle 27. března 14:00 hod.
Čechie ZASTÁVKA - AFK TIŠNOV 1 : 2 (1 : 1)

1.KOLO
AFK TIŠNOV A - AFK TIŠNOV B 2 : 2 Gerža, Barták - Neudecker 2 Fc Čebín - Deblín 5 : 0 Velká Bíteš - Rozsochy 0 : 1
2.KOLO
AFK TIŠNOV A - Deblín 3 : 0 Dvořák 2, Chlup AFK TIŠNOV B - Velká Bíteš 0 : 1 Čebín - Rozsochy 0 : 0
3.KOLO
AFK TIŠNOV A - Velká Bíteš 1 : 1 Velička Deblín - Rozsochy 1 : 2 AFK TIŠNOV B - Čebín 3 : 0 Doležel, Matůš, Vápeník
4.KOLO
AFK TIŠNOV A - Rozsochy 0 : 0 Velká Bíteš - Čebín 3 : 2 Deblín - AFK TIŠNOV B 0 : 3 Leifer, Doležel, Matůš
5.KOLO
AFK TIŠNOV A - Čebín 1 : 2 Velička Rozsochy - AFK TIŠNOV B 1 : 2 Neudecker, Čermák Deblín - Velká Bíteš 0 : 4

6. Deblín1:170

------O umístění na prvním a druhém místě rozhodl vzájemný zápas mezi Velkou Bíteší a Tišnovem B !!!------

Sobota 6.listopadu 2004 11:00 hod.
FC TATRAN BRNO-KOHOUTOVICE - AFK TIŠNOV 0 : 5 ( 0 : 1 )
branky : 21.Barták 0:1 - 66.Barták 0:2 - 83.Panovský 0:3 - 87.Doležel 0:4 - 88.Barták 0:5

připraveni na lavičče: Horák

V posledním mistrovském utkání podzimní části jsme nastoupili v Kouhotovicích, kteří se nacházejí ve spodní části tabulky, s cílem zvítězit. Utkání začlo pro nás nešťastně, když se v 10.min zranil levý obránce Matůš a na hřiště musel Podal, pro něhož to byl první start v dorostenecké kategorii v mistrovském utkání. Další střídání přislo o 7 minut později. Částečně zraněného Veličku nahradil náš nejlepší střelec Barták a nebyl na hřišti ani 4 minuty, když se mu po přihrávce Panovského podařilo vstřelit naši první branku. Tento stav vydržel do konce prvního poločasu, i když jsme měli pár minut před jeho koncem trochu štěstí. Brankář Hlavoněk se při odkopu nedohodl se stoperem Geržou a hostující útočník už mířil sám na opuštěnou klec. Na poslední chvíli ho pak zastavil perfektním a čistým skluzem právě Gerža. Druhý poločas jsme domácí do ničeho nepustili a s chutí jsme přidali další branky. Na 2:0 zvyšoval v 66.minutě Barták přízemní střelou k tyči. Další branky padly, až v posledních 10 minutách. V 83.min střelu Chlupa z trestného kopu dorazil do branky Panovský. Tři minuty před vypršením základní hrací doby zvýšil skóre střídající Doležel a hned minutu na to upravil na konečným 5:0 Barták a dovršil tak svůj HATTRICK.