12.KOLO:: ZIMNÍ TURNAJ V DOMANÍNĚ:: PŘÁTELÁK-ČEBÍN:: 1.PŘÁTELÁK se ZASTÁVKOU:: 2.PŘÁTELÁK se ZASTÁVKOU
15.KOLO:: 16.KOLO:: 17.KOLO:: 18.KOLO:: 19.KOLO:: 20.KOLO:: 21.KOLO:: 22.KOLO:: 23.KOLO:: 24.KOLO:: 25.KOLO:: 26.KOLO:: 14.KOLO

Středa 8.červen 2005 17:30 hod.
AFK TIŠNOV - FC SLOVAN BRNO 2 : 1 ( 2 : 0 )

Kos M. - Flamich

střídali : 23.Kos T. za Kosa M. , 46.Seyfert za Klímy , 75.Pohanka za Kosa T.
připraveni na lavičče: Hlavoněk , Barták , Žák

V dohrávce odloženého 14.kola se střetlo nejúspěšnější mužstvo jarní části soutěže Slovan s druhým týmem jara AFK a tak i přes již jasný postup Tišnova mělo utkání svůj náboj. Domácí hráči potvrdili svou dobrou formu hned v 1´. Flamich posunul do uličky Janáse a ten dal na 1:0. V 10´ Janás přihrál na velké vápno dobře postavenému M. Kosovi a jeho střela si našla cestu do brány 2:0. Za pět minut se mohli poprvé dočkat hosté, ale nastřelili pouze břevno domácí brány. Stejně dopadl v 31´ Smrkal, když jsme po pěkné kombinační akci vyšachovali obranu Slovanu. Ve zbývajících minutách zvýšili hosté svou aktivitu a vypracovali si dvě jasné brankové šance, ale v těchto okamžicích stálo při nás štěstí a dobře postavené tyče Petra Bracka. V druhé půli se hosté snažili zvrátit výsledek ve svůj prospěch, ale takticky hrající domácí je nepustili ke svojí brance. První branková šance se tak zrodila až v 74´. Flamich šel od půlící čáry sám na brankaře, ale trefil jen jeho rukavice. Druhá branková šance přišla v 83´na straně hostů, ti z ní skórovali a tak upravili konečný stav na 2:1.

Sobota 19. červen 2005 16:30 hod.
AFK TIŠNOV - FC BRNO KOMÍN 1 : 1 ( 0 : 1 )

Sobota 11. červen 2005 16:30 hod.
FC DOSTA BYSTRC-KNÍNIČKY "B" - AFK TIŠNOV 1 : 2 ( 0 : 1 )

připraveni na lavičče: Kyjovský , Gerža , Pohanka , Seyfert , Žák

Vyrovnaný průběh I. pol. jsme zlomili na svou stranu brankou v 37´. Babákův křižný centr na velké vápno si zpracoval Flamich na prsou a rozvlnil síť 0:1. V úvodu II. pol. jsme tahali za kratší konec a lehce se pohybující domácí nás dostávali pod tlak. V 51´ z něho vytěžili vyrovnávací branku na 1:1. Po patnácti minutách jsme vyrovnali hru a stále častěji se tlačili před soupeřovu bránu. Tato aktivita nám přinesla i rozhodující branku v 65´. Po faulu na Krejczyho na velkém vápně se trefil k tyči z přímého kopu Smrkal 1:2. Poslední brankovou šanci utkání si připravil v 80´ Janás, ale nedokázal dotáhnou sólový únik do brankového konce.

Neděle 5. červen 2005 16:30 hod.
AFK TIŠNOV - SOKOL BOHDALICE 5 : 0 ( 3 : 0 )
branky: 25.Smrkal 1:0 - 36.Brychta 2:0 - 40.Flamich 3:0 - 53.Smrkal(p.k.) 4:0 - 76.Flamich 5:0
sestava :

Kyjovský
Fic
Klíma - Šebek - Podborský

střídali : 70.Kos T. za Šebka , 78.Seyfert za Kosa M. , 85.Žák za Smrkala
připraveni na lavičče: Bracek , Barták

Úvod utkání, ve kterém jsme si v případě vítězství mohli zajistit postup do vyšší soutěže, poznamenala nervozita našich hráčů. Naštěstí nedokázali hosté využít našich chyb v defenzívě a rozehrávce, ke vstřelení branky. Po 15´ jsme se postupně začali dostávat do hry a v 25´ jsme vstřelili první branku. Smrkal z hranice velkého vápna prostřelil hostujícího brankáře 1:0. V 36´ potáhl M. Kos míč po levé straně, jeho přetažený centr našel na malém vápně osamoceného Brychtu a ten hlavou zvýšil na 2:0. Minutu nato mohl skórovat M. Kos, ale brankář Bohdalic jeho střelu zlikvidoval reflexivním zákrokem. Ve 40´ jsme zvýšili na tříbrankový rozdíl. Krejczy časovanou přihrávkou poslal do úniku Flamicha, ten se zbavil obránce a přehodil brankáře 3:0. II. pol pokračoval ve stejné režii jako konec prvního. Ve 49´ sice nedokázal Janás proměnit samostatný nájezd na brankáře, ale za chvíli byl ve vápně faulován unikající Flamich a Smrkal penaltu proměnil 4:0. Za tohoto stavu jsme polevili v ofenzívě a soupeř se nastěhoval před naši bránu. Ze své aktivity však dokázal vytěžit pouze nastřelenou tyč naší brány. V závěru utkání jsme opět zvýšili obrátky a chodili v přečíslení do otevřené obrany Bohdalic. V 85´ nezakončil brankou únik Krejczy, ale další útok po spolupráci T.Kos – Flamich již skončil brankou 5:0. V 88´ si to v opačném pořadí oba hráči zopakovali, ale další branka již nepadla.
Po tomto vítězství se tři kola před koncem po dlouhých létech radujeme z postupu do I. A třídy.

připraveni na lavičče: Žák

Vstup do utkání nám příliš nevyšel. Při jednom z rohových kopů domácích neudržel náš brankář míč a v 11´ jsme prohrávali 1:0. Branka s námi neotřásla a velmi rychle jsme srovnali skóre. V 15´ si ve velkém vápně vynutil faul Flamich a Smrkal nařízenou penaltu proměnil 1:1. Po vyrovnávací brance jsme měli několik příležitostí ujmout se vedení, ale i ta největší kdy tři naši hráči postupovali na jednoho obránce Slatiny zůstala nevyužita. Do kabin jsme přece jenom šli s jednobrankovým náskokem. Ve 43´ Smrkalův centr z přímého kopu proměnil hlavou Flamich ve vedoucí branku 1:2. Úvod II. pol. patřil Tišnovu, ale M. Kos a 2x Flamich z dobrých příležitostí neskórovali. V 56´ dostal za hraní rukou přísnou červenou kartu Babák a více než půl hodiny jsme dohrávali o 10 lidech. I v oslabení jsme byli lepším týmem a připravili jsme si několik dobrých brankových šancí. V 82´ se po nahrávce T.Kosa uvolnil přes protihráče Flamich a zvýšil na 1:3. V závěru nás stejně jako za stavu 1:0 v I. pol. podržel svým zákrokem brankář Kyjovský a skóre se již nezměnilo.

Neděle 22. květen 2005 16:30 hod.
AFK TIŠNOV - SLOVAN IVANOVICE NA HANÉ 3 : 2 ( 1 : 2 )
branky: 32.Šebek 1:2 - 61.Šebek 2:2 - 88.Pavlíček 3:2
sestava :

Bracek
Fic

střídali : 78.Pavlíček za M.Kosa , 85.Kos T. za Janáse
připraveni na lavičče: Hlavoněk , Babák , Seyfert , Žák

Ivanovice v I. pol. předvedly proč jsou nejlepším týmem soutěže na soupeřových hřištích. Rychlí ofenzivní hráči s velkou brankovou produktivitou zaskočili náš tým a brzy jsme prohrávali dvoubrankovým rozdílem. Ve 2´ vstřelili hosté první branku z trestného kopu a ve 29´ se útočník hostů excelentně trefil z 25 m. Naši hráči měli v poli převahu, ale s brankovou efektivitou byli na štíru. Kontaktní branku vstřelil ve 32´ Šebek hlavou po centru Smrkala 1:2. Do II. pol. vletěli domácí jako uragán a hosté až do konce utkání jenom přihlíželi ofenzivní smršti AFK. Několik neproměněných stoprocentních šancích korunoval Flamich v 60´ střelou do břevna. Minutu nato jsme vyšachovali soupeřovu obranu, Flamich ve vápně přihrál Šebkovi a ten srovnal na 2:2. V dalším průběhu utkání byla branka Ivanovic jako zakletá a z množství šancí jsme v nejlepším případě nastřelovali jen tyče a břevna. V 65´ se lob Janáse odrazil od břevna mimo bránu. V 75´ trefil Flamich spojnici břevna a tyče a odražený míč nasměroval Brychta zase jen do tyče . V 85´ Šebek hlavičkou orazítkoval tyč. V 88´ jsme se konečně dočkali více než zaslouženého vítězství. Flamich našel na velkém vápně Pavlíčka, ten se neukvapil a střelou k tyči rozhodl utkání 3:2.

Neděle 15. květen 2005 16:30 hod.
SOKOL VELKÉ OPATOVICE - AFK TIŠNOV 0 : 3 ( 0 : 2 )
branky: 5.Krejczy 0:1 - 45.M.Kos 0:2 - 85.Flamich 0:3
sestava :

Kyjovský
Fic

střídali : 67.Podborský za Babáka , 82.Kos T. za Kosa M.
připraveni na lavičče: Bracek , Barták , Seyfert , Žák

Tišnov v úvodu zaskočil domácí, prvních 15´ zcela kontroloval hru a vstřelil i úvodní branku. V 6´ proměnil roh Smrkala v naše vedení Krejczy 0:1. V dalším průběhu I. pol. jsme nedokázali v záloze a útoku podržet míč a domácí nám zejména ze standardních situací zle zatápěli. Ze svého tlaku ale vytěžili ve 22´ jen střelu do břevna naší branky. Uklidnění do našich řad přinesla poslední minuta první půle. Domácí chybovali v obraně, důrazně atakující Flamich vybojoval míč, posunul do uličky M.Kose a ten střelou po zemi podél brankáře zvýšil naše vedení na 0:2. Ve II. pol. jsme kontrolovali míč ve středu pole a nepustili jsme domácí dlouhé minuty do očekávaného závěrečného náporu. Mezi 70´ a 75´ se sice domácí krátkodobě usadili na naší půli, ale dokázali nastřelit jen břevno naší brány. Poté jsme opět dostali hru pod svou kontrolu a v 88´ se po obléhání domácí svatyně a centru Smrkala dočkal i nejlepší střelec soutěže Flamich 0:3.

Neděle 8. květen 2005 16:30 hod.
AFK TIŠNOV - FC SOBĚŠICE 1 : 0 ( 0 : 0 )
branky: 75.Flamich 1:0
sestava :

Kyjovský
Fic

střídali : 82.Pavlíček za M.Kosa , 87.Podborský za Šebka
připraveni na lavičče: Bracek , Kos T. , Pohanka, Seyfert

Utkání bylo festivalem neproměněných šancí Tišnova. Vše začal v 6´ Krejczy, který trefil z velkého vápna jen břevno po centru M. Kose. Ve 22´ rychlý protiútok tažený M. Kosem nedokázal osamocený Flamich zakončit brankou. Za dvě minuty Janás sám před brankářem netrefil branku. Ve 30´ vyrazil hostující brankář střelu Flamicha jen před Smrkala stojícího na penaltě, ale jeho zakončení nenašlo cestu do branky. Ve stejné minutě si hosté připravili jedinou gólovou šanci za celý zápas, ale nadvakrát jim Kyjovský nedovolil skórovat. I ve II. pol. jsme si připravili dost příležitostí, ale jejich proměňování bylo dlouho naší slabinou. V 58´ šel Flamich sám na brankáře, ten jeho střelu zneškodnil. V 61´ střílený centr Smrkala nedokázal Brychta metr od brankové čáry usměrnit mezi tyče. V 68´ Janás postupoval sám na brankáře Soběšic, ale v zakončení opět zaváhal. Zaslouženého vítězství jsme se dočkali v 74´. Krejczy patičkou na velkém vápně uvolnil Flamicha a na jeho střelu po zemi k tyči byl brankář krátký 1:0. Martin Pilný - trenér

připraveni na lavičče: Bracek , Kos T. , Žák

Utkání nenabídlo pěkný fotbal, ale spíše boj o každý míč a metr hřiště. Domácí se po celý zápas snažili vytvořit si převahu nakopávanými míči do našeho velkého vápna. Naše obrana ale pracovala bezchybně a nepustila je ani do jedné brankové šance. Ve 20´ jsme využili standardní situaci z které Flamich přehodil hlavičkou brankáře Dražovic 0:1. Ve II. pol. domácí ještě zvýšili svůj důraz a na hřišti se začalo jiskřit. Tišnovu se nabídlo několik dobrých příležitostí jít v přečíslení do domácí obrany. Jednu z těchto příležitostí jsme dokázali využít v 60´. Šebek poslal dlouhým pasem do křídla Krejczyho, jeho zpětný centr na penaltu napálil osamocený Flamich, brankář dokázal vyrazit jen k M. Kosovi a ten se nemýlil 0:2. Ve zbytku utkání jsme si výsledek již pohlídali.

Neděle 24. duben 2005 16:30 hod.
AFK TIŠNOV - FK BLANSKO "B" 3 : 1 ( 2 : 0 )
branky: 25.Flamich 1:0 - 35.Flamich 2:0 - 51.Krejczy 3:0
sestava :

Kyjovský
Fic

střídali : 85.Skřivánek za Janáse
připraveni na lavičče: Bracek , Kos T. , Pohanka, Seyfert, Žák

Hosté se představili jako kvalitní soupeř a od první do poslední minuty bojovali o každý míč. V 15´ se také dostali do první brankové šance, ale Kyjovský ji vychytal. V dalším průběhu I. pol. jsme hosty přitlačili a dokázali využít standardních situací. Ve 25´ Smrkal zahrával přímý kop a Flamich poslal hlavou domácí do vedení 1:0. Za 10´ opět Smrkal zahrál rohový kop a střelu Janáse usměrnil Flamich do sítě 2:0. Hned v úvodu II. pol. jsme pojistili své vedení po rychlé akci M.Kos – Flamich – Krejczy 3:0 a měli jsme ještě několik dobrých příležitostí naše vedení zvýšit. Hosté se ani za tohoto stavu nevzdali, v 60´ nastřelili tyč naší branky a v 80´ vstřelili branku z přímého kopu zpoza šestnáctky. V hektickém závěru vrhli hosté všechny síly do útoku a zcela otevřeli obranu, ale ani jedno mužstvo již nedokázala skórovat i přesto, že domácí šli několikrát v přečíslení do zcela rozhozené obrany Blanska.

Neděle 17. duben 2005 16:30 hod.
SOKOL DRNOVICE U LYSIC - AFK TIŠNOV 3 : 0 ( 3 : 0 )
sestava :

Bracek
Fic
Brychta - Klíma - Podborský
Janás - Skřivánek - Krejczy - Smrkal

střídali : 46.Kyjovský za Bracka , 46.Babák za Podborského , 75.Seyfert za Skřivánka

V 17.kole jsme zavítali na hřistě posledních Drnovic. Kdo naši soutěž sleduje dobře ví, že v případě tohoto soupeře nerozhoduje momentální postavení v tabulce. Domácí to potvrdili v minulém kole, když porazily doma vedoucí tým soutěže Medlánky 2:1. A bohužel to hlavně potvrdili v tomto utkání. Během první půle stačily domácím 3 nakopnuté míče směrem k naší brance k tomu, aby odcházeli do poločasu s třígólovým náskokem. Důležitým momentem u všech branek byl fakt, že naše obrana nedokázala odkopnout míč za hranici pokutového území a soupeřova následná střela skončila vždy v síti. V první půli jsme byli sice v poli lepším mužstvem, ale bohužel jsme si žádnou vyloženou šanci nevytvořili. Druhý poločas už byl z naší strany odevzdaný, a kdyby rozhodčí ukončil zápas po 45 minutách, tak by se vlastně nic nestalo. Doufejme, že si muži spraví chuť v přístím kole v domácích utkání s rezervou Blanska.

Neděle 10. duben 2005 16:00 hod.
AFK TIŠNOV - FC OLEŠNICE 4 : 0 ( 0 : 0 )
branky : 51.Skřivánek 1:0 - 60.M.Kos 2:0 - 62.Flamich 3:0 - 72.T.Kos 4:0
sestava :

Bracek
Fic

střídali : 65.T.Kos za M.Kosa , 75.Babák za Skřivánka , 85.Seyfert za Smrkala
připraveni na lavičče: Žák , Hlavoněk

Domácí vstupovali do utkání s jednoznačným cílem zvítězit a zároveň se pokusit dotáhnout na pozice v tabulce, ve kterých se blíže bojuje o postup do I.A.třídy. V prvním poločase moc šancí k vidění nebylo. Domácí byli sice aktivnější, ale většině akcí chyběla finální přihrávka do výhodné pozice. Hosté naopak předváděli spíše vyčkávací hru a z této taktiky nás dvakrát za první poločas dokázali vystrašit nebezpečnými střelami, které však mířily vedle. Poločas skončil tedy bez branek. Ten druhý však ovládlo jedno mužstvo a to byl Tišnov. Nejdříve v 51.min potáhl míč do vápna Flamich, příhrál před branku Skřivánkovi a ten otevřel skóre utkání. Za necelých deset minut šel na branku z poloviny hřiště Martin Kos, udělal kličku brankářovi, ale hostující obránce vykopl míč z brankové čáry. Z následného rohu Skřivánka si to M.Kos vynahradil, když ve skrumáži před brankou dorazil míč do sítě. Za další 2 minuty vysunul Brychta Flamicha a ten nezaváhal. Na konečných 4:0 zvýšil Tomáš Kos. Akci předcházel vybojovaný míč Janasém u pomezní čáry a následné přistrčení Flamichovi, který našel svým centrem hlavu T.Kosa.

Sobota 2. duben 16:00 hod.
FC MEDLÁNKY BRNO - AFK TIŠNOV 3 : 2 (1 : 0)

připraveni na lavičče: T.Kos , Babák , Seyfert

Zápás mezi prvním a třetím mužstvem začal naplňovat hned od úvodního hvizdu očekávanou kvalitu utkání. Hosté byli ze začátku lepším mužstvem, ale jako v podzimním utkání těchto soupeřů nedokázali proměnit svoje příležitosti. Jako první se trefili domácí. Jedinou branku prvního poločasu vstřelili hlavou po centru ze standartní situace. Této situaci předcházel nezaviněný střet soupeřova útočníka se stoperem Ficem, který rozhodčí posoudil jako faul a zároveň udělil našemu hráči žlutou kartu. Začátek druhé půle pokračoval v poklidném tempu, až do cca 55.min, kdy domácí zvýšili střelou z hranice šestnáctky na 2:0. Naši hráči nesložili zbraně a za 2 minuty snížil Flamich krásnou střelou bez připravy z 25 metrů pod břevno. Neuběhla ani minuta a byl to znovu Flamich, který potáhl míč po křídle a jeho centr usměrnil za záda domácího brankáře hlavou Brychta. O výsledku utkání rozhodl trestný kop zahrávaný hráčem Medlánek. Jeho střela prošla skrz zdí až do sítě. Po této brance jsme soupeře přimáčkli na jeho polovině, ale naše šance zůstali opět nevyužity. Za sporný moment utkání lze označit penaltový zákrok na našeho hráče v pokutovém území. Rozhodčí nejdříve běžel ke značce pokutového kopu, následně však po signalizaci pomezní rozhodčí ukázal pouze na roh. V důležitém utkání v boji o postup tedy naši muži prohráli 2:3 a ztrácí na vedoucí Medlánky už 7 bodů.

PŘÁTELÁK-ZASTÁVKA
Utkání se hrálo na škvárovém hřišti v Zastávce

Sobota 26. března 14:30 hod.
Čechie ZASTÁVKA - AFK TIŠNOV 2 : 2 (1 : 1)

Sobota 12. března 19:00 hod.
AFK TIŠNOV - Čechie ZASTÁVKA 5 : 4 (1 : 2)

Sobota 25.února 12:00 hod.
AFK TIŠNOV       -      Vrchovina        4 : 2 vlastní , Flamich, Šebek , Skřivánek
Neděle 31. říjen 14:00 hod.
AFK TIŠNOV - FC Dosta BYSTRC-KNÍNIČKY B 6 : 0 (4 : 0)
branky : 2.M.Kos 1:0 - 10.Šebek 2:0 - 30.Smrkal 3:0 - 43.Flamich 4:0 - 53.Smrkal 5:0 - 90.Flamich 6:0
sestava :

Kyjovský
Fic

střídali : 75.Seyfert za M.Kose , 80.Gerža za Skřivánka , 85.Babák za Brychty

Za neustálého deště a na těžkém podmáčeném terénu proti běhavému a ve středu pole dobře kombinujícímu soupeři, vyšel domácím úvod zápasu. Ve 2´ Flamich unikl po křídle, odcentroval a dobíhající M. Kos dal na 1:0. V 10´ Šebek vystřelil zpoza šestnáctky a jeho tečovaná střela zapadla za záda hostujícího brankáře 2:0. V dalších minutách I. pol. měli hosté častěji míč na svých kopačkách, ale protože se tlačili krátkými narážečkami přehuštěným středem hřiště a nestříleli, nebyli v koncovce příliš nebezpeční. Domácí útočili sporadicky, ale o to nebezpečněji. Ve 30´ si ve vápně osamocený M. Kos, proti přesile hostujících hráčů, vynutil faul a penalty Smrkal proměňuje 3:0. V 38´ Flamich nevyužil samostatného úniku, ale vše si vynahradil za pět minut. M. Kos centroval a Flamich vyhrál souboj s obráncem 4:0. V 53´ utnul veškerou naději hostů na zvrat faul gólmana Bystrce na unikajícího Šebka. Smrkal se z penalty opět nemýlil 5:0. Hosté i za tohoto stavu neustále kousali a naše obrana se měla co ohánět. Skóre zápasu na půltucet uzavřel Flamich, ve 2´nastaveného času, po centru Klímy 6:0.