1.KOLO:: 2.KOLO:: 3.KOLO:: 4.KOLO:: 5.KOLO:: 6.KOLO:: 7.KOLO:: 8.KOLO:: 9.KOLO:: 10.KOLO:: 11.KOLO:: 12.KOLO:: 13.KOLO:: 14.KOLO

I Hate IE
5.5.2007    13:30    Mor.Slavia       -      AFK TIŠNOV          4 : 0  ( 2 : 0 )
5.5.2007    14:00    Žebětín          -      St.Lískovec         2 : 1  ( 0 : 0 )
5.5.2007    14:15    Kuřim            -      Rájec               4 : 0  ( 3 : 0 )
5.5.2007    14:15    Žabovřesky       -      Jedovnice           9 : 0  ( 5 : 0 )
5.5.2007    14:15    Hor.Heršpice     -      Olešnice            1 : 3  ( 0 : 2 )
5.5.2007    16:30    V.Opatovice      -      Lipůvka             1 : 3  ( 1 : 2 )
6.5.2007    14:15    Letovice         -      Drnovice u L.       1 : 0  ( 0 : 0 )
Sobota 5.května 2006 13:30 hod.
SK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO - AFK TIŠNOV 4 : 0 ( 2 : 0 )

střídali: - - -

28.4.2007    13:30    Mor.Slavia       -      Kuřim               4 : 2  ( 0 : 1 )
29.4.2007    14:05    Lipůvka          -      Žabovřesky          1 : 4  ( 1 : 3 )
29.4.2007    14:15    AFK TIŠNOV       -      St.Lískovec         4 : 2  ( 3 : 2 )
29.4.2007    14:15    Drnovice u L.    -      Žebětín             2 : 2  ( 0 : 2 )
29.4.2007    14:15    Olešnice         -      Letovice            0 : 2  ( 0 : 1 )
29.4.2007    14:15    Jedovnice        -      Hor.Heršpice        1 : 2  ( 0 : 1 )
29.4.2007    14:15    Rájec            -      V.Opatovice         0 : 4  ( 0 : 3 )
Neděle 29.dubna 2006 14:15 hod.
AFK TIŠNOV - TATRAN STARÝ LÍSKOVEC 4 : 2 ( 3 : 2 )

Pospíšil - Koloc

K utkání se Starým Lískovcem se dostavilo pouze 11 hráčů. Proto musel nastoupit za dorost i Chlup. Úvod utkání byl bohatý na branky. Již v 6´ se ocitl v šanci Srba a nezaváhal. O dvě minuty později hosté díky teči domácí obrany (Chlup) srovnali na 1:1. Pokračovala oboustranně útočná hra. Ve 22´ dostal Čermák domácí opět do vedení. Hosté však v zápětí po chybě domácí obrany opět srovnali na 2:2. Techničtější hosté pak měli mírnou převahu, ale domácí svou bojovností v závěru první půle vstřelili po samostatné akci Chlupa třetí branku. Oboustranně pohledná hra pokračovala i po přestávce. V 63´ však Sítař neudržel nervy na uzdě a za strčení do soupeře byl vyloučen, když před tímto zákrokem za zády rozhodčího dostal Matůš facku od hráče hostí, což však rozhodčí neviděl. V 65´vzal zodpovědnost na sebe Koloc a po samostatné akci zvýšil na 4:2 pro domácí. Ve zbytku utkání hosté ve snaze o vyrovnání otevřeli obranu do které podnikali naši hráči rychlé brejky, ale v dobrých pozicích již další branky nepřidali. Domácí podali zodpovědný a bojovný výkon a po zásluze získali důležité tři body. Škoda zbytečného vyloučení Sítaře, který bude v následujících utkáních výrazně chybět.

21.4.2007    14:00    Žebětín          -      Olešnice            0 : 1  ( 0 : 1 )
21.4.2007    14:15    Kuřim            -      AFK TIŠNOV          2 : 1  ( 0 : 1 )
21.4.2007    14:15    Žabovřesky       -      Rájec               5 : 0  ( 4 : 0 )
21.4.2007    14:15    St.Lískovec      -      Drnovice u L.       2 : 0  ( 0 : 0 )
21.4.2007    16:30    V.Opatovice      -      Mor.Slavia          3 : 3  ( 2 : 2 )
22.4.2007    14:15    Letovice         -      Jedovnice           4 : 1  ( 2 : 1 )
22.4.2007    16:30    Hor.Heršpice     -      Lipůvka             2 : 4  ( 2 : 2 )

střídali:   Pospíšil za Koloce    D.Pulgret za Zdražila

14.4.2007    13:30    Mor.Slavia       -      Žabovřesky          0 : 4  ( 0 : 1 )
14.4.2007    13:45    Kuřim            -      V.Opatovice         4 : 0  ( 1 : 0 )
15.4.2007    13:45    AFK TIŠNOV       -      Drnovice u L.       2 : 1  ( 2 : 0 )
15.4.2007    13:45    Olešnice         -      St.Lískovec         2 : 0  ( 0 : 0 )
15.4.2007    13:45    Jedovnice        -      Žebětín             2 : 6  ( 1 : 4 )
15.4.2007    13:45    Lipůvka          -      Letovice            1 : 3  ( 0 : 1 )
15.4.2007    16:00    Rájec            -      Hor.Heršpice        5 : 3  ( 2 : 0 )
Neděle 15.dubna 2006 13:45 hod.
AFK TIŠNOV - SOKOL DRNOVICE U LYSIC 2 : 1 ( 2 : 0 )
branky:  17.Koloc 1:0    31.Koloc 2:0
sestava :

Beneš
Vít Radek

střídali:   Homola za Sítaře    D.Pulgret za Zdražila

7.4.2007    13:00    Mor.Slavia       -      Hor.Heršpice        2 : 0  ( 1 : 0 )
 7.4.2007    13:30    Žebětín          -      Lipůvka             2 : 1  ( 1 : 0 )
 7.4.2007    13:45    Žabovřesky       -      Kuřim               0 : 1  ( 0 : 0 )
 7.4.2007    13:45    St.Lískovec      -      Jedovnice           6 : 0  ( 5 : 0 )
 7.4.2007    16:00    V.Opatovice      -      AFK TIŠNOV          3 : 3  ( 2 : 2 )
 8.4.2007    13:45    Letovice         -      Rájec               2 : 0  ( 0 : 0 )
 8.4.2007    13:45    Drnovice u L.    -      Olešnice            1 : 2  ( 1 : 1 )
Sobota 7.dubna 2006 16:00 hod.
SOKOL VELKÉ OPATOVICE - AFK TIŠNOV 3 : 3 ( 2 : 2 )

střídali:   55.Homola za Neudeckera    75.Smolík za Zdražila

31.3.2007    12:00    Mor.Slavia       -      Letovice            3 : 0  ( 0 : 0 )
31.3.2007    12:45    Kuřim            -      Hor.Heršpice        4 : 1  ( 1 : 1 )
31.3.2007    15:00    AFK TIŠNOV       -      Olešnice            3 : 0  ( 1 : 0 )
31.3.2007    15:00    V.Opatovice      -      Žabovřesky          1 : 1  ( 1 : 1 )
 1.4.2007    12:30    Lipůvka          -      St.Lískovec         2 : 4  ( 0 : 2 )
 1.4.2007    12:45    Jedovnice        -      Drnovice u L.       2 : 4  ( 1 : 2 )
 1.4.2007    12:45    Rájec            -      Žebětín             3 : 1  ( 2 : 0 )
Sobota 31.března 2006 15:00 hod.
AFK TIŠNOV - FC OLEŠNICE 3 : 0 ( 1 : 0 )

Neděle 12.listopadu 2006 13:30 hod.
AFK TIŠNOV - SK JEDOVNICE 1 : 2 ( 1 : 1 )

Kuřim            -      St.Lískovec      4 : 1
Mor.Slavia       -      Drnovice u L.     odl.
Rájec            -      Olešnice         5 : 0
Lipůvka          -      Jedovnice        6 : 0
Sobota 4.listopadu 2006 11:30 hod.
LOKOMOTIVA BRNO HORNÍ HERŠPICE - AFK TIŠNOV 3 : 1 ( 1 : 1 )

připraveni na lavičce: Suchomel

Další mistrovské utkání se hrálo na těžkém zasněženém terénu. První poločas probíhal za územní převahy domácích. Hosté dobře bránili a podnikali brejkové protiútoky. Ve 14´ se domácí dostali šťastně do vedení, když centrovaný míč vyrazil náš brankař do dobíhajícího útočníka domácích a od něj se míč odrazil do naší sítě. Ve 25´ byl faulován Sítař a nařízený pokutový kop proměnil Neudecker ve vyrovnávací branku. Ve druhé půli se projevila fyzická převaha domácích, kteří si vytvářeli množství brankových šancí a dali tak možnost vyniknout našemu brankaři. V 54´ však nestačil na střelu do šibenice. V 78´ nepovedený centr přeplachtil přes celou branku a zapadl ke vzdálenější tyči naší branky. V utkání s fyzicky vyspělejším soupeřem podal velmi dobrý výkon Beneš, v první půli ještě Neudecker a Matůš.

Letovice         -      Hor.Heršpice     2 : 1
Olešnice         -      Mor.Slavia        odl.
Sobota 28.října 2006 14:00 hod.
AFK TIŠNOV - ASK LIPŮVKA 1 : 0 ( 1 : 0 )
branky: 19.Chlup 1:0 sestava :

Beneš
Vít Radek
Srba - Chlup - Zdražil - Pulgret

střídali: 58.Zedník za Pulgreta , 83.Pospíšil za Srby
připraveni na lavičce: Rozsypal , Smolík , Vít Roman

K dalšímu mistrovskému utkání nastoupilo naše mužstvo v téměř kompletní sestavě. Od úvodních minut měli naši hráči převahu a vytvořili si několik slibných příležitostí. Koloc, Chlup ani Sítař však nebyli úspěšní. Až v 19´ zahrával Chlup přímý kop a odražený míč vrátil Sítař přes obránce volnému Chlupovi, který se z malého vápna nemýlil - 1:0. Domácí si pak nadále udržovali územní převahu, které však chybělo zakončení. Hosté podnikali brejkové protiútoky, ale domácí obrana pracovala spolehlivě. Druhou půli začali hosté o poznání aktivněji. Hra se vyrovnala a domácím se nedařilo přidat uklidňující druhou branku. V závěru utkání hosté ve snaze vyrovnat otevřeli obranu, ale vyložené šance Sítaře a Koloce skončily střelami vedle branky. V 88´ nastřelil Chlup břevno hostující branky. Utkání s posledním týmem tabulky jsme tak zaslouženě, po větším boji, než se předpokládalo, dovedli do vítězného konce. Družstvo podalo bojovný výkon. Bezchybný výkon v obraně podal Radek Vít.

Neděle 22.října 2006 13:45 hod.
AFK LETOVICE - AFK TIŠNOV 5 : 0 ( 3 : 0 )
sestava :

Matůš
Vít Radek
Drábek - Sítař - Rašovský
Juříček - Zdražil - Srba - Pulgret
Horák - Rozsypal

K dalšímu mistrovskému utkání jsme odcestovali ve "slátané" sestavě. Tomu odpovídala i hra. Vytrvalá převaha domácích, kteří hosty předčili ve všech herních činnostech, skončila ještě přijatelným výsledkem díky nemohoucnosti domácích hráčů v koncovce. Nadprůměrný výkon v obraně podal Radek Vít a v brance Matůš.

Neděle 15.října 2006 13:15 hod.
AFK TIŠNOV - MKZ RÁJEC-JESTŘEBÍ 0 : 1 ( 0 : 1 )
sestava :

Beneš
Vít Radek
Drábek - Vít Roman - Pospíšil
Srba - Zdražil - Pulgret - Matůš

střídali: 63.Homola za Matůše

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili opět v silně oslabené sestavě (Koloc a Chlup hráli za mužstvo mužů), omluveni byli Podal (brigáda) a Zedník (zdravotní problémy), Čermák (noha v sádře), Neudecker (disciplinární trest), Miovský (basketbal). Sestavu tak doplňovali hráči ze starších žáků (Homola, Vít Roman a Suchomel. Většina našich hráčů tak byla v průměru o 2 roky mladší než hráči soupeře. Ten zejména v první půli byl výrazně lepší a vytvořil si množství vyložených šancí. Využil však jedinou již ve 4´ utkání. V ostatních případech buď skvěle zasáhl náš brankař nebo hosté netrefili naši branku. Ve druhé půli se problémy se sestavou ještě prohloubily, když pro zdravotní důvody musel být střídán náš nejlepší hráč Matůš. Herně se naši hráči zlepšili. V 51´ se ocitl sám před brankařem Rozsypal, ale tohoto nepřekonal. Stejně dopadli po rohových kopech hlavičky Pospíšila a Radka Víta. Utkání jsme tak opět o branku prohráli. Hráčům nelze upřít snahu, ale nezkušené mládí bude potřebovat ještě nějaký čas.

střídali: 46.Pulgret za Chlupa , 69.Pospíšil za Zedníka , 79.Srba za Matůše

Další utkání na půdě soupeře začalo převahou domácích, kteří v úvodu utkání měli několik šancí ke vstřelení branky. V 8´ nastřelili břevno a v 15´ po rohovém kopu zůstal neobsazený domácí útočník a hlavou skóroval - 1:0. Po obdržené brance hosté hru vyrovnali, ale brankově se neprosadili ani po dvou průnicích Chlupa. Ve 42´ odpustil rozhodčí domácím pokutový kop za faul brankaře na Drábka. Úvodních 15´ druhé půle bylo opět vyrovnaných, ale pak domácí získali převahu. V 58´ vykopával z branky Matůš, ale v 61´ to bylo 2:0 po trestném kopu z 22m. Domácí zahrávali velký počet rohových kopů, ale hosté se ubránili. Další trestný kop z hranice velkého vápna znamenal v 73´ vedení domácích už 3:0. Po této brance domácí polevili. V 77´ podnikli naši hráči rychlý brejk zakončený faulem na Sítaře. Pokutový kop proměnil Koloc - 3:1. Naši hráči získali převahu a v 82´ po centru Srby snížil Drábek hlavou na 3:2. Domácí se začali bát o výsledek, ale našim hráčům se již nepodařilo vyrovnat. Hráči podali dobrý výkon, ale mladým hráčům chybí více zkušeností v rozhodujících situacích.

Nedělě 1.října 2006 13:15 hod.
AFK TIŠNOV - SK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 3 : 3 ( 2 : 2 )

střídali: 55.Pulgret za Srbu , 71.Pospíšil za Rozsypala

K dalšímu mistrovskému utkání nastoupilo naše mužstvo s cílem odčinit nepřesvědčivý výkon z minulého kola. V úvodu utkání 2x Koloc připravil střeleckou příležitost spoluhráčům, kteří je však nedokázali zužitkovat. Ve 14´byl vyloučen Neudecker za zbytečné oplácení. V 19´ hosté z ofsajdové pozice šli do vedení 0:1. Domácí tým tato situace semkla a hráči svým nasazením soupeře překvapili. Ve 31´ Koloc po samostatném úniku vyrovnal a ve 36´ po hrubé chybě hostující obrany Rozsypal dostal naše mužstvo do vedení 2:1. V poslední minutě poločasu hosté střelou pod břevno z 20m vyrovnali na 2:2. Ve druhém poločase měli hosté převahu, ale bez výraznější příležitosti. V 71´nastoupil Pospíšil a hned při prvním kontaktu s míčem využil chybu hostující obrany ke vstřelení třetí branky. V závěru utkání měli hosté několik velmi dobrých příležitostí ke skórování, ale využili až tu poslední ve druhé minutě nastaveného času. Hráči podali bojovný a kolektivní výkon za který je nutné je pochválit. Kaňkou byla pouze nedisciplinovanost Neudeckera, který tým zbytečně oslabil.

Sobota 23.září 2006 13:45 hod.
TATRAN STARÝ LÍSKOVEC - AFK TIŠNOV 4 : 2 ( 1 : 1 )

střídali: 70.Zedník za Pospíšila

K dalšímu mistrovskému utkání nastoupilo naše mužstvo výrazně oslabeno o 4 hráče základního kádru. V úvodu první půle nebyla tato skutečnost znát. V 5´po narážečce Pospíšila Koloc sám před brankařem nezaváhal - 1:0. V 18´ tvrdě vystřeli z 25m Neudecker do tyče a Srba dorážkou netrefil prázdnou branku soupeře. V zápětí se ocitl v dobré příležitosti Koloc, ale neproměnil. Od této chvíle hosté hru postupně vyrovnali a s přibývajícím časem získávali stále větší převahu. Dvě velké šance však neproměnili. Úvod druhého poločasu opět patřil našim hráčům, ale jejich převaha trvala sotva deset minut. Hosté opět převzali taktovku a v 68´po tečované střele jedním z domácích obránců zaslouženě vyrovnali. Hosté domácí přehrávali, ale chybělo jim úspěšné zakončení. V 79´ po rychlém brejku po levé straně Koloc z úhlu za vydatného přispění hostujícího brankaře dostal domácí opět do vedení. Aktivně hrající hosté však v 82´ vyrovnali na 2:2. V závěru se domácí snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale Koloc ve dvou šancích nebyl úspěšný. Domácí v tomto utkání, ač oslabeni, podali nedisciplinovaný výkon a mohou být rádi alespoň za jeden bod, když hosté byli lepším týmem.

Neděle 10.září 2006 14:15 hod.
SOKOL DRNOVICE U LYSIC - AFK TIŠNOV 4 : 2 ( 2 : 1 )

střídali : 46.Rozsypal za Beneše , 70.Pospíšil za Srbu , 86.Pulgret za Podala

Další utkání začalo pro náš tým smolně. Těsně před úvodním hvizdem se zranil při rozcvičování Čermák a když Chlup byl s družstvem mužů, rázem jsme byli bez stoperské dvojice. I přes toto oslabení patřil úvod našim hráčům, ale slibné šance jsme nedokázali využít. Domácí pak získali mírnou územní převahu a v 16´se ujali vedení. Ve 20´Koloc ve slibné šanci nastřelil jen břevno domácí branky. Domácí i nadále byli aktivnější a ve 31´přidali druhou branku. Těsně před koncem poločasu po rychlé akci po levé straně po spolupráci Koloc, Miovský Sítař posledně jmenovaný snížil na 2:1. Do druhé půle jsme byli nuceni udělat změnu na postu brankaře, když zraněného Beneše nahradil hráč z pole Matůš. Získali jsme územní převahu, ale chybělo přesné zakončení. V době narůstajícího tlaku domácí po chybě Podala v 65´ zvýšili na 3:1. V 69´ utekl po levé straně Koloc a Rozsypal jeho centr dopravil do domácí branky a snížil na 3:2. Další snaha o vyrovnání byla marná. Naopak z brejlového protiútoku v 85´ po nedorozumění Drábka a Matůše domácí do prázdné branky skórovali na konečných 4:2. Hosté podali bojovný výkon a vítězství domácím věnovali svými individuálními chybami při všech obdržených brankách. Nejlepší výkon podal na místě stopera Radek Vít a dále pak Miovský a ve druhé půli v obraně Drábek. V průběhu druhé půle dostali příležitost i loňští žáci a svým výkonem nezklamali.

Neděle 3.září 2006 14:15 hod.
AFK TIŠNOV - SOKOL VELKÉ OPATOVICE 5 : 1 ( 1 : 0 )
branky: 42.Zdražil 1:0 - 48.Sítař 2:0 - 58.Koloc 3:0 - 71.Neudecker(p.k.) 4:1 - 89.Sítař 5:1
sestava :

Beneš
Čermák
Matůš - Vít Radek - Zedník
Neudecker - Miovský - Sítař - Zdražil

střídali : 46.Podal za Zedníka , 46.Srba za Rozsypala , 72.Drábek za Zdražila , 86.Pulgret za Koloce
připraveni na lavičce: Pospíšil

K dalšímu mistrovskému utkání nastoupilo naše mužstvo oslabeno o kapitána týmu Chlupa, který byl nominován za mužstvo mužů. V prvním poločase měli hosté mírnou převahu. Ve 14´nastřelili břevno domácí branky a měli i další dobré příležitosti ke skórování. Naši hráči byli v první půli málo důrazní. Ve 42´po rychlé akci po pravé straně Miovský uvolnil Zdražila, který křižnou střelou zajistil našemu týmu vedení.
Do druhé půle po změnách v sestavě jsme vstoupili mnohem lépe. Už ve 48´Sítař zvýšil po centru Neudeckera na 2:0. V 56´Čermák zachránil na brankové čáře a z protiútoku Koloc zvýšil na 3:0. V 66´hosté snížili z trestného kopu, ale naše družstvo svůj zlepšený výkon potvrdilo dalšími brankami. Nejprve po faulu na Koloce proměnil pokutový kop Neudecker a v samotném závěru Sítař z hranice velkého vápna po nezištné přihrávce Pulgreta zvýšil na konečných 5:1. Mužstvo podalo ve druhé půli dobrý výkon, zejména pak Neudecker, Miovský, Vít Radek a Sítař.

Neděle 27.srpna 2006 14:15 hod.
FC OLEŠNICE - AFK TIŠNOV 2 : 4 ( 1 : 0 )

Vít Radek - Sítař - Koloc

střídali : Zdražil za Srby , Drábek za Zdražila , Pospíšil za Sítaře , Rozsypal za Koloce
připraveni na lavičce: Zedník , Horák , Pulgret

Do zápasu jsme oproti předchozímu utkání nastoupili v nejsilnějším sestavě s cílem zvítězit. Domácí nás svým stylem nakopávaných míčů nepřekvapili, ale našim hráčům se v I. poločase příliš nedařilo, zejména ve středu hřiště. Snažili se kombinaci krátkých přihrávek, kterým však chyběla přesnost. Těchto chyb využívali domácí pro rychlé protiútoky. Jedinou naši šanci promarnil Koloc, když v 7´ situaci sám před brankářem nezvládl. Ve 40´ se domácí dostali do vedení po střele z trestného kopu k tyči. Do II. poločasu jsme provedli změny v rozestavení hráčů, které se osvědčily. Již v 50´ trefil Koloc břevno, ale o 3´ později chyboval u pomezní čáry Matůš,, čehož domácí útočník využil a zvýšil vedení na 2 : 0. Naše hráče však tento stav vyburcoval k totálnímu tlaku na branku domácích. V 62´ snížil Sítař po ideálním vysunutí za obranu soupeře na 2 : 1. V 65´ napravil Matůš svou chybu z úvodu II. poločasu tvrdou a málo vídanou střelou z 35 m vymetl pavučiny z horního růžku branky jinak výborně chytajícího domácího brankáře. Naše převaha gradovala. V 70´ Sítař přestřelil z malého vápna branku. V 75´ rozhodčí po druhé ŽK vyloučil domácího hráče a naši se dostali do závěrečného tlaku. V 85´ ještě Chlup neproměnil samostatný únik, ale o 2´ po zpětném centru Drábka již nezaváhal a strhl vedení na naši stranu. O minutu později naše vítězství potvrdil svou druhou brankou Sítař po přihrávce Neudeckera. Za výkon ve II. poločase si naši hráči vítězství zasloužili. Opět se potvrdilo, že pokud hráči dokáží realizovat stanovené pokyny, budou opět patřit mezi favority skupiny. Za výkon ve II. poločase lze všechny hráče, kteří byli na hřišti pochválit.

Neděle 20.srpna 2006 14:15 hod.
AFK TIŠNOV - FK FC ŽABOVŘESKY 0 : 4 ( 0 : 1 )

střídali : 75.Horák za Zdražila

K zápasu naše družstvo nastoupilo ve značně kombinované a oslabené sestavě. K omluveným hráčům Čermákovi, Srbovi, Miovskému, Zedníkovi a Kolocovi (byl nominován do družstva mužů) se navíc bez omluvy nedostavili Podal, Pospíšil a Pulgret. V základní sestavě tak museli nastoupit dva hráči z družstva žáků Suchomel a Homola a na střídání byl k dispozici pouze Horák. Družstvo Žabovřesk, které je považováno za jednoho z favoritů skupiny, se představilo jako kompaktní, fyzicky i technicky dobře vybavený tým. V prvním poločase si hosté vytvořili územní převahu, kterou však naši hráči dobrou obrannou hrou dokázali eliminovat. Výjimkou byla 15´, kdy po chybě našich hráčů v rozehrávce dokázal soupeřův útočník uniknout podél našeho pokutového území a křížnou střelou překonal našeho brankáře. Hned po rozehrávce jsme se dostali do vyložené šance po samostatném úniku Chlupa přes celé hřiště, který však smolně neproměnil. Do druhého poločasu jsme nastoupili se záměrem jednobrankový náskok soupeře zlikvidovat. Taktickou a herní nekázní některých hráčů jsme však po chybách v obranné činnosti v 52´ opět inkasovali. Velkou šanci ke zkorigování měl v 54´ Rozsypal, který se po ideální přihrávce Víta ocitl sám před brankářem hostí, ale trefil pouze jeho nohy. V 60´ jsme opět chybovali ve vlastním pokutovém území, kdy se soupeřův neobsazený hráč ocitl sám před našim brankářem a zvýšil náskok hostí na 0 : 3. Chvílemi chaotická hra našeho družstva nahrávala hostím, kteří si vytvářeli další šance. Konečnou podobu dostal výsledek v 89´po pěkné střele neobsazeného hráče hostí z hranice pokutového území k tyči. Vítězství hostů proti našemu výrazně oslabenému družstvu bylo zasloužené a je škoda, že někteří hráči našeho družstva k utkání přistoupili nezodpovědně a svou nepřítomností ulehčili soupeři vítězství.

Neděle 13.srpna 2006 14:15 hod.
SK JEDOVNICE - AFK TIŠNOV 1 : 6 ( 0 : 4 )
branky: 21.Chlup 0:1 - 26.Koloc 0:2 - 37.Sítař 0:3 - 41.Zdražil 0:4 - 59.Chlup 0:5 - 72.Vít Radek 1:6

připraveni na lavičce: Homola , Horák

K prvnímu mistrovskému utkání sezóny jsme nastoupili bez jediného odehraného přípravného zápasu. Tato skutečnost byla v úvodu znát. Domácí s nováčkovským elánem již v 8´ promarnili svou šanci na vedení. V 15´ Miovský z 18m trefil břevno a z protiútoku domácí nastřelili tyč. Po 20´ ovládli naši hráči na podmáčeném terénu hru a do konce poločasu se po rychlých útocích po křídlech postupně prosadili Chlup, Koloc, Sítař a Zdražil. Ve 30´ za stavu 0 : 2 skvělým zákrokem podržel naše družstvo brankář Beneš. V úvodu druhého poločasu nastřelil tvrdou ranou z 20m Neudecker břevno. V zápětí Koloc neproměnil samostatný nájezd a při dalším souboji v pokutovém území upadl a rozhodčí to posoudil jako nesportovní chování a hráče po druhé žluté kartě vyloučil. V 57´ domácím rozhodčí uznal branku, kterou viděl jen on, protože míč nepřešel brankovou čáru. O 2´ později Chlup z trestného kopu přesnou střelou k tyči dal naši pátou branku. Naši hráči hru zcela kontrolovali a v 72´ po úniku Chlupa po levé straně jeho centr proměnil Radek Vít v šestou branku. Utkání se pak v poklidném tempu dohrávalo. Naše vítězství bylo zcela zasloužené. Dobře se uvedl brankář Beneš, nadprůměrný výkon podali Miovský a Chlup.